Odpowiedzi udzielił Sławomir Początek zam. Budziwój

Czemu jesteście przeciwni terenom zielonym ?

– NIE JESTEŚMY PRZECIWNI TERENOM ZIELONYM – wręcz ich potrzebujemy – sprzeciwiamy się sposobowi w jaki miasto chce je wprowadzić, niesprawiedliwemu podziałowi tych terenów pomiędzy osiedla – tak jak pisaliśmy tam gdzie najbardziej mieszkańcy narzekają na ich brak czy uciążliwą zabudowę prawie ich nie dodano – wręcz powiem tak, że jak by się dało to postawiono by blok na środku Wisłoka. Proszę spojrzeć na studium od strony wschodniej pomiędzy mostem Zamkowym a Tęczowym/Narutowicza  – to jest kpina. Do rzeczy przyjmijmy, że jak ja czegoś potrzebuję –  to kupuję to a jak mnie nie stać to staram się nie wygłupić….. że tak to ujmę - chcą mieszkańcy park czy teren zielony w danym miejscu - proszę bardzo - wykup gruntu i po temacie. Nie ma naszej zgody na  ograniczanie czyjejś własności czy decydowanie za niego  – to jest nieakceptowalne nie w dzisiejszych czasach.

Proszę zrobić sobie…. krótki test  polecam zrobić wydech w centrum powiedzmy na moście Zamkowym i przejechać na bezdechu do Budziwoja czy do Bzianki  aby zaczerpnąć tego świeżego powietrza – no nie da się nie róbmy rzeczy absurdalnych i my ( czytaj mieszkańcy ościennych osiedli ) nie będziemy za zanieczyszczone centrum oddychać – to jest niemożliwe do wykonania nie o takie ekologiczne rozwiązania chodziło ktoś kompletnie odleciał przy realizacji tego studium  – oczywiście robienie testu proszę potraktować jako żart J.

Odpowiedzi udzielił Zenon Pitera zam. Budziwój

Kogo popieracie i czy to już kampania ?

Osoby, które są zaangażowane w pomoc mieszkańcom są apolityczne i nie prowadzą żadnej kampanii. Utworzenie grupy ma na celu dialog mieszkańcy - miasto... i znalezienie kompromisu.  


Serwis korzysta z plików cookies w celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych.

Akceptuję Cookies